Veřejná zakázka EU

Kácení stromů

CPV kódy/kategorie:
Služby v oblasti lesnictví (77200000)
Služby související s těžbou dřeva (77211000)
Kácení stromů (77211400)
Služby lesní správy (77231000)
Lokalita realizace:
Polsko - Grudziądzki
Polsko - Olsztyński
Termín realizace:
26.10.2026 - 30 dnů
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
1.10.2026 - 28 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
340 000 PLN
Datum zveřejnění:
1.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
600061-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
POL
za 6 dní
1.9.2026
DEU
za 6 dní
1.9.2026
POL
za 20 dní
31.8.2026
POL
za 29 dní
31.8.2026
POL
za 15 dní
31.8.2026
POL
za 25 dní
31.8.2026
DEU
za 28 dní