Veřejná zakázka EU

Bytová výstavba

CPV kódy/kategorie:
Zdravotnické přístroje (33100000)
Příprava staveniště a odklizovací práce (45111200)
Bytová výstavba (45210000)
Výstavba nemocničních zařízení (45215140)
Stavební montážní práce (45300000)
Architektonická řešení (71220000)
Lokalita realizace:
Polsko - Zielonogórski
Termín realizace:
1.12.2026 - 30.6.2029
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
8.10.2026 - 36 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 80 %
Kvalita - 20 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
59 913 744 PLN
Datum zveřejnění:
1.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
601093-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
POL
za 29 dní
Včera
DEU
za 13 dní
Včera
POL
za 15 dní
Včera
POL
za 5 dní
Včera
POL
za 30 dní