Veřejná zakázka EU

Výstavba cyklistických stezek

CPV kódy/kategorie:
Silniční značení (34922100)
Práce spojené s přípravou staveniště (45100000)
Příprava staveniště a odklizovací práce (45111200)
Krajinné úpravy (45112700)
Krajinné úpravy zelených ploch (45112710)
Provoz staveniště (45113000)
Montované jednotky (45223821)
Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, pro dálnice, silnice, přistávací plochy a železnice; zarovnávání ploch (45230000)
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace (45233000)
Výstavba stezek pro pěší (45233161)
Výstavba cyklistických stezek (45233162)
Různé povrchové práce (45233200)
Stavba střešních konstrukcí (45261100)
Pokládka střešních krytin (45261210)
Elektroinstalační práce (45310000)
Inspekce silnic (71631480)
Lokalita realizace:
Polsko - Chełmsko-zamojski
Termín realizace:
18 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
5.10.2026 - 32 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena
Kvalita

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
1.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
601253-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky