Veřejná zakázka EU

Čistící prostředky

CPV kódy/kategorie:
Odpadní pytle a sáčky z polymerů ethylenu (19640000)
Toaletní papír, kapesníky, ruční utěrky a ubrousky (33760000)
Čistící prostředky (39830000)
Lokalita realizace:
Německo - Dresden, Kreisfreie Stadt
Německo - Jena, Kreisfreie Stadt
Německo - Rostock, Kreisfreie Stadt
Německo - Vorpommern-Greifswald
Německo - Frankfurt (Oder), Kreisfreie Stadt
Německo - Magdeburg, Kreisfreie Stadt
Německo - Leipzig, Kreisfreie Stadt
Německo - Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Německo - Chemnitz, Kreisfreie Stadt
Německo - Mittelsachsen
Termín realizace:
1.12.2026 - 30.11.2027
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
30.9.2026 - 27 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 87 %
Kvalita - 13 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
2 320 000 EUR
Datum zveřejnění:
1.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
601631-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
DEU
za 33 dní
1.9.2026
DEU
za 5 dní
31.8.2026
DEU
za 1 den
31.8.2026
DEU
za 32 dní