Veřejná zakázka EU

Strážní služby

CPV kódy/kategorie:
Strážní služby (79713000)
Lokalita realizace:
Německo - Dillingen a.d. Donau
Termín realizace:
1.4.2027 - 31.10.2032
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
14.10.2026 - 41 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 50 %
Kvalita - 50 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
2.9.2026
Datum pro získání informací:
6.10.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení – zjednodušený režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
603765-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
DEU
za 8 dní
Včera
DEU
za 40 dní
Včera
DEU
za 11 dní
Včera
DEU
za 6 dní
1.9.2026
DEU
za 6 dní
1.9.2026
POL
za 32 dní
1.9.2026
AUT
za 19 dní
31.8.2026
DEU
za 25 dní
31.8.2026
DEU
3.9.2026
31.8.2026
DEU
3.9.2026