Veřejná zakázka EU

Práce na fasádách

CPV kódy/kategorie:
Práce na fasádách (45443000)
Lokalita realizace:
Německo - Jena, Kreisfreie Stadt
Termín realizace:
23.11.2026 - 18.11.2027
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
5.10.2026 - 33 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100.00 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
2.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
604904-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
DEU
za 48 dní
Dnes
DEU
za 30 dní
Dnes
POL
za 15 dní
Včera
DEU
za 6 dní
Včera
DEU
za 34 dní
31.8.2026
POL
za 16 dní
31.8.2026
DEU
za 27 dní
31.8.2026
DEU
za 27 dní
31.8.2026
POL
za 12 dní