Veřejná zakázka EU

Výstavba tepláren

CPV kódy/kategorie:
Solární kolektory pro výrobu tepla (09331100)
Demolice, příprava staveniště a odklizovací práce (45111000)
Příprava staveniště a odklizovací práce (45111200)
Technická příprava staveb (45111291)
Výstavba stavebních konstrukcí (45223000)
Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení (45231000)
Různé povrchové práce (45233200)
Výstavba tepláren (45251200)
Speciální řemeslné stavební práce kromě střešních prací (45262000)
Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení (45311000)
Instalace a montáž osvětlovacích a signalizačních systémů (45316000)
Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace (45331000)
Instalace a montáž zařízení požární ochrany (45343000)
Instalace a montáž technického zařízení budovy (45351000)
Práce při dokončování budov (45400000)
Technické projektování (71320000)
Lokalita realizace:
Polsko - Jeleniogórski
Termín realizace:
18 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
5.10.2026 - 32 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 70 %
Kvalita - 20 %
Kvalita - 10 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
2.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Jiné jednofázové řízení
Číslo zakázky:
605347-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
DEU
za 33 dní
Dnes
DEU
za 33 dní
Dnes
DEU
za 40 dní
Dnes
POL
za 13 dní