Veřejná zakázka EU

CT skener

CPV kódy/kategorie:
Rentgenové přístroje (33111000)
Digitální angiografické přístroje (33111721)
CT skener (33115100)
Zdravotnický spotřební materiál (33140000)
Úpravy budov (45262700)
Lokalita realizace:
Polsko - Trójmiejski
Termín realizace:
84 dnů
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
9.10.2026 - 37 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena
Kvalita
Kvalita

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
2.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
605588-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky