Veřejná zakázka EU

Opláštění budov

CPV kódy/kategorie:
Demolice, příprava staveniště a odklizovací práce (45111000)
Přemisťování zeminy (45112500)
Opláštění budov (45223220)
Lokalita realizace:
Německo - Münster, Kreisfreie Stadt
Termín realizace:
8.1.2027 - 7.8.2030
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
5.10.2026 - 29 dní do ukončení

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
2.9.2026
Datum pro získání informací:
25.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
605844-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
4.9.2026
DEU
za 39 dní
4.9.2026
DEU
za 38 dní
4.9.2026
DEU
za 30 dní
4.9.2026
DEU
za 4 dny
4.9.2026
POL
za 22 dní
4.9.2026
POL
za 15 dní
4.9.2026
DEU
za 36 dní
3.9.2026
DEU
za 30 dní
3.9.2026
DEU
za 30 dní