Veřejná zakázka EU

Technické projektování

CPV kódy/kategorie:
Technicko-inženýrské služby (71300000)
Poradenství v oblasti stavebního inženýrství (71311000)
Poradenství v oblasti tvorby a ochrany životního prostředí (71313000)
Posouzení vlivu stavby na životní prostředí (71313400)
Technické projektování (71320000)
Technické projekty pro mechanické a elektrické instalace budov (71321000)
Technické projekty pro provádění stavebně inženýrských prací (71322000)
Geotechnické služby (71332000)
Poradenské služby související s otázkami životního prostředí (90713000)
Lokalita realizace:
Německo - Lüneburg, Landkreis
Termín realizace:
30 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Hodnoticí kritéria:
Kvalita - 0.35 %
Kvalita - 0.3 %
Kvalita - 0.15 %
Cena - 0.2 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
3.9.2026
Datum pro získání informací:
23.9.2026
Datum pro podání žádosti o účast:
5.10.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Jednací řízení s uveřejněním / jednací řízení
Číslo zakázky:
606105-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky