Veřejná zakázka EU

Jídla pro nemocnice

CPV kódy/kategorie:
Jídla pro nemocnice (15894220)
Lokalita realizace:
Německo - München, Kreisfreie Stadt
Termín realizace:
24 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Hodnoticí kritéria:
Cena - 50.0 %
Kvalita - 50.0 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
14 800 000 EUR
Datum zveřejnění:
3.9.2026
Datum pro získání informací:
4.9.2026
Datum pro podání žádosti o účast:
14.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Jednací řízení s uveřejněním / jednací řízení
Číslo zakázky:
606571-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
19.8.2026
POL
za 19 dní
10.8.2026
POL
za 5 dní
6.8.2026
DEU
4.9.2026
15.7.2026
POL
31.7.2026
18.6.2026
POL
23.7.2026
12.6.2026
POL
3.7.2026
21.5.2026
POL
15.6.2026
19.5.2026
POL
19.6.2026
8.5.2026
POL
12.5.2026
6.5.2026
POL
25.5.2026