Veřejná zakázka EU

Stavební úklid

CPV kódy/kategorie:
Čisticí a lešticí výrobky (39800000)
Stavební úklid (90911200)
Úklid kanceláří (90919200)
Lokalita realizace:
Německo - Potsdam, Kreisfreie Stadt
Termín realizace:
1.1.2027 - 31.12.2028
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
2.10.2026 - 28 dní do ukončení

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
3.9.2026
Datum pro získání informací:
24.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
607101-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
DEU
za 33 dní
Včera
DEU
za 13 dní
Včera
SVK
za 7 dní
Včera
DEU
za 34 dní
Včera
DEU
za 31 dní
Včera
DEU
za 33 dní