Veřejná zakázka EU

Mikroskopy

CPV kódy/kategorie:
Nástroje pro měření množství (38340000)
Nástroje pro kontrolu fyzických vlastností (38400000)
Chemický analyzátor (38434560)
Mikroskopy (38510000)
Zkušební a měřící stroje (38540000)
Lokalita realizace:
Německo
Termín realizace:
32 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Čeština, Němčina, Angličtina, Polština, Slovenština
Datum pro podání nabídky:
6.10.2026 - 32 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
150 000 EUR
Datum zveřejnění:
3.9.2026
Datum pro získání informací:
28.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
608207-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky