Veřejná zakázka EU

Balíky programů a informační systémy

CPV kódy/kategorie:
Počítače (30200000)
Přenosné počítače (30213100)
Archivovací a čtecí zařízení (30233000)
Síťová zařízení (32420000)
Nouzové a bezpečnostní zařízení (35100000)
Vodoměry (38421100)
Klimatizační zařízení (39717200)
Balíky programů a informační systémy (48000000)
Operační systémy (48620000)
Balík programů pro zabezpečení (48730000)
Balík antivirových programů (48761000)
Servery (48820000)
Různé balíky programů a počítačové systémy (48900000)
Implementace programového vybavení (72263000)
Zpracování dat (72310000)
Odborná školení (80510000)
Lokalita realizace:
Polsko - Tarnobrzeski
Termín realizace:
160 dnů
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
9.10.2026 - 36 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 60 %
Kvalita - 40 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
3.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
608401-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
DEU
za 32 dní
Dnes
DEU
za 19 dní
Dnes
DEU
za 8 dní
Dnes
POL
za 8 dní
Dnes
DEU
za 25 dní