Veřejná zakázka EU

Předpovídání počasí

CPV kódy/kategorie:
Předpovídání počasí (71351600)
Poskytování dat (72319000)
Termín realizace:
48 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Čeština, Němčina, Angličtina, Polština, Slovenština
Datum pro podání nabídky:
17.9.2026 - 12 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Kvalita - 60 %
Cena - 40 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
1 200 000 EUR
Datum zveřejnění:
3.9.2026
Datum pro získání informací:
9.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
608429-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
POL
za 13 dní
24.8.2026
POL
28.8.2026
18.8.2026
POL
za 12 dní
13.8.2026
POL
4.9.2026
3.8.2026
POL
3.9.2026
23.7.2026
POL
26.8.2026
20.7.2026
POL
25.8.2026
28.5.2026
DEU
5.9.2026
21.5.2026
DEU
16.6.2026