Veřejná zakázka EU

Technická příprava staveb

CPV kódy/kategorie:
Technická příprava staveb (45111291)
Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, pro dálnice, silnice, přistávací plochy a železnice; zarovnávání ploch (45230000)
Pomocné práce pro kladení potrubí a kabelů (45232000)
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace (45233000)
Výstavba silnic (45233120)
Lokalita realizace:
Německo - Ostholstein
Termín realizace:
23.11.2026 - 22.12.2028
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
9.10.2026 - 34 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100.0 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
6 587 000 EUR
Datum zveřejnění:
3.9.2026
Datum pro získání informací:
1.10.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
608675-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky