Veřejná zakázka EU

Úklid škol

CPV kódy/kategorie:
Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby (90000000)
Čisticí a hygienické služby (90900000)
Úklidové služby (90910000)
Úklid v ubytovacích zařízeních, stavební úklid a čištění oken (90911000)
Úklid v ubytovacích zařízeních (90911100)
Stavební úklid (90911200)
Čištění oken (90911300)
Úklid škol (90919300)
Lokalita realizace:
Německo - Havelland
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
5.10.2026 - 29 dní do ukončení

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
4.9.2026
Datum pro získání informací:
22.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
609691-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky