Veřejná zakázka EU

Technické projektování

CPV kódy/kategorie:
Architektonické, stavební, technické a inspekční služby (71000000)
Architektonické a související služby (71200000)
Architektonické poradenství (71210000)
Architektonické, technické a plánovací služby (71240000)
Studie (zařízení a integrace) (71243000)
Dohled nad projektem a dokumentací (71248000)
Architektonické, technické a zeměměřičské služby (71250000)
Technicko-inženýrské služby (71300000)
Technické projektování (71320000)
Hospodárnost budov (71321100)
Technické projekty pro provádění stavebně inženýrských prací (71322000)
Technické služby (71356000)
Technické plánování (71356400)
Lokalita realizace:
Německo - Köln, Kreisfreie Stadt
Termín realizace:
48 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
4.9.2026
Datum pro získání informací:
25.9.2026
Datum pro podání žádosti o účast:
8.10.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Jednací řízení s uveřejněním / jednací řízení
Číslo zakázky:
610427-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky