Veřejná zakázka EU

Výstavba silničních mostů

CPV kódy/kategorie:
Výstavba silničních mostů (45221111)
Injektážní práce (45262340)
Vrtné práce (76300000)
Lokalita realizace:
Německo - Oberbergischer Kreis
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
27.11.2025
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
28.10.2025
Datum pro získání informací:
19.11.2025
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
710066-2025

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
26.8.2026
DEU
za 42 dní
25.8.2026
POL
za 5 dní
21.8.2026
POL
za 19 dní
21.8.2026
POL
za 7 dní
20.8.2026
DEU
za 32 dní
19.8.2026
DEU
za 40 dní
18.8.2026
POL
za 5 dní
13.8.2026
POL
za 19 dní
13.8.2026
POL
za 14 dní