Veřejná zakázka EU

Betonářské práce

CPV kódy/kategorie:
Výkopové a zemní práce (45112000)
Výstavba středních škol (45214220)
Železobetonové konstrukce (45223500)
Instalace a montáž lešení (45262120)
Betonářské práce (45262300)
Instalace a montáž ocelových konstrukcí pro budovy (45262410)
Kamenické a zednické práce (45262500)
Zdění (45262522)
Izolační práce (45320000)
Omítací práce (45410000)
Lokalita realizace:
Německo - München, Kreisfreie Stadt
Termín realizace:
380 dnů
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
19.1.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
21.12.2023
Datum pro získání informací:
13.1.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
775657-2023

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
28.8.2026
DEU
za 29 dní
28.8.2026
POL
za 21 dní
28.8.2026
DEU
za 28 dní
28.8.2026
DEU
za 28 dní