Veřejná zakázka EU

Síťové příslušenství

CPV kódy/kategorie:
Síťové příslušenství (30237280)
Elektrická zařízení (31682000)
Rozvod pitné vody (65111000)
Lokalita realizace:
Německo - Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Termín realizace:
1 den
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
16.1.2024
Hodnoticí kritéria:
Kvalita - 150 %
Kvalita - 100 %
Cena - 350 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
21.12.2023
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
775840-2023

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
1.9.2026
DEU
za 21 dní
31.8.2026
POL
za 4 dny
27.8.2026
POL
3.9.2026
20.8.2026
DEU
za 21 dní
19.8.2026
DEU
za 34 dní
18.8.2026
POL
24.8.2026