HLEDÁTE FIRMU NEBO ŘEMESLNÍKY?
HLEDEJTE CHYTŘE A VYBÍREJTE PODLE HODNOCENÍ
Poptávej.cz používá více než 163 tisíc firem

Kategorie poptávek

Nejnovější poptávky

Další poptávky

Hodnocení realizovaných poptávek

18.3.2019
Pana geodeta Václava Klomínského všem zákazníkům vřele doporučuji a mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Byl velmi ochotný a dokonce v dešti po vytyčení pole mi pomáhal sít mák. Je to nejenom stoprocentní profesionál, ale také velmi hodný člověk.
18.3.2019
S panem Paškou a s jeho kolegy jsme byli MAXIMÁLNĚ spokojeni. Rychlost i kvalita práce výborná. Dokázali si poradit se všemi problémy naší stavby a napravili tak chyby předchozích řemeslníků. Počítáme s nimi i na další stavební práce. Jednoznačně doporučujeme (ale až od léta 2019, kdy u nás skončí s další fází prací :).
18.3.2019
Dobrý den, chci moc poděkovat firmě Poptávej.cz, za rychlé jednání a kladný přístup operátorce, která konzultovala moji objednávku po telefonu. Druhý den se ozvala firma na zkrácení smrku 15 m a dnes už můžu klidně spát, protože je hotovo. Pan Novotný byl úžasně rychlý a mooooc šikovný, než jsem si stačila popovídat s jeho maminkou a vypít kávičku, bylo hotovo. Vřele doporučuji tohoto pána. Ráda se opět na Poptávej.cz obrátím při nějaké závadě. Mějte se hezky a přeji všem i panu Novotnému hodně úspěchů.

Novinky

Poptávky s omezenou konkurencí

26.2.2019

Víte, že Poptávej.cz plošně omezuje konkurenci u každé zveřejněné poptávky a to maximálně na prvních 10 firem, které na poptávku reagují? V detailu každé poptávky naší partneři uvidí, kolik firem si zobrazilo poptávku před nimi a pak se teprve rozhodují, zda na poptávku reagovat. Věříme, že takové rozesílání poptávek je prospěšné jak pro firmy, tak pro poptávající, kteří mají větší přehled v nabídkách a jsou schopní…

Více novinek

Reference

Petr Kouba

Holubov

Byl jsem mile překvapen, jak rychle jsem měl zakázku hotovou. Dopoledne jsem Vás oslovil a v půl druhé byla práce hotova, pán co se ozval byl velice milý a ochotný, práce mu šla slušně od ruky, takže děkuji a jsem spokojen. Pokud budu do budoucna potřebovat, obrátím se na váš portál.

Další reference