Lukáš Anděl - Výškové práce Anděl

96 % 19 hodnocení TIP Poptávej.cz

Jsme ověření dodavatelé výškových prací s bohatou profesní historií a stabilním zázemím - podnikáme široké spektrum specializovaných činností za pomoci průmyslově horolezeckého a speleologického přístupu. Specializujeme se především na zednické, svářecí a natěračské práce. Dodáváme certifikované nátěry stožárů vysokého napětí (VN), velmi a zvláště vysokého napětí (VVN, ZVN), dále nátěry vodojemů, plynovodů, vysílačů a jiných ocelových konstrukcí; máme bohaté zkušenosti se specializovanými fasádními a střešními nátěry. Dodáváme hydroizolace panelových spár či lokální dozateplení fasád, dále opravy říms, komínů a nepřístupných štítů. Realizujeme zakázky v kooperaci s jeřáby nebo profesionály na letecké práce. Dodáváme rizikové montáže, jako jsou například stavby vysoko tonážních komínů či jiné montáže složitějšího charakteru; demontáže konstrukčních celků, balkonů apod. Provádíme rovněž montáže světelných reklam, bannerů a fasádních celků. Podnikáme veškeré úklidové služby - máme zkušenosti v oblasti umývání oken, čištění střech a fasád od mechů, lišejníků a plísní i postavebním úklidem v nepřístupném terénu. Horolezeckou technikou čistíme okna, nepřístupné fasády, okapy, šikmé střechy, římsy, světlíky, rolety a žaluzie. Provádíme preventivní postřiky fasád proti pavoukům nebo instalace ochrany (sítí a hrotů) proti usedání ptactva. Sezónně realizujeme odklízení sněhu ze střech domů, ledu a rampouchů z okapů, rizikové kácení a prořezy stromů. To vše spadá do naší kompetence a oblasti - výškové práce lanovou technikou.

Čištění fasád, dlažby a střech, Výškové práce

Ohodnocené realizace

Provedení zakázky (nátěr fasády) a vše s tím spojené hodnotíme velice pozitivně v plné bodové škále. Velice korektní jednání dodrženy všechny ujednání s tím spojené. Doporučuji dalším potencionálním klientům.

1.8.2022

Vše perfektní! Doporučuji.

18.7.2022

Pánové dodrželi všechny termíny, byli vstřícní a práce byla odvedena tak, jak jsem požadovala. Firmu mohu skutečně doporučit.

13.10.2021

Komunikace s firmou bezchybná. Kontakt ihned. Kvalita provedené práce na jedničku. Práce provedená během 2 dnů.

23.9.2021

Velmi dobrá komunikace. Práce provedeny v dohodnutých termínech a odpovídající kvalitě. Z podaných nabídek nejnižší cena.

26.7.2021

Komunikace s firmou stoprocentní, odvedená práce taktéž. Děkuji.

21.5.2021

Firma Výškové práce Anděl provedla rekonstrukci zábrany hnízdění holubů a posouzení stavu balkonů ve spolupráci se statikem. Práce byly provedeny precizně včetně úklidu. Oceňujeme také korektní jednání a zdvořilé vystupování pracovníků.

6.5.2021

Pan Michal Roupec - jednatel společnosti je vstřícný. Rychle reagoval na požadavky. Práce byly provedeny podle dohovoru.

20.4.2021

Fotogalerie firmy

Adresa:

Sedlečko 5
Chotoviny
39137

Telefon:

722 093 256

Email:

Info@vyskovepraceandel.cz

Web:

http://vyskovepraceandel.cz