Výškové práce Anděl

95 % 23 hodnocení TIP Poptávej.cz
doporučeno zákazníky certifikát

Jsme ověření dodavatelé výškových prací s bohatou profesní historií a stabilním zázemím - podnikáme široké spektrum specializovaných činností za pomoci průmyslově horolezeckého a speleologického přístupu. Specializujeme se především na zednické, svářecí a natěračské práce. Dodáváme certifikované nátěry stožárů vysokého napětí (VN), velmi a zvláště vysokého napětí (VVN, ZVN), dále nátěry vodojemů, plynovodů, vysílačů a jiných ocelových konstrukcí; máme bohaté zkušenosti se specializovanými fasádními a střešními nátěry. Dodáváme hydroizolace panelových spár či lokální dozateplení fasád, dále opravy říms, komínů a nepřístupných štítů. Realizujeme zakázky v kooperaci s jeřáby nebo profesionály na letecké práce. Dodáváme rizikové montáže, jako jsou například stavby vysoko tonážních komínů či jiné montáže složitějšího charakteru; demontáže konstrukčních celků, balkonů apod. Provádíme rovněž montáže světelných reklam, bannerů a fasádních celků. Podnikáme veškeré úklidové služby - máme zkušenosti v oblasti umývání oken, čištění střech a fasád od mechů, lišejníků a plísní i postavebním úklidem v nepřístupném terénu. Horolezeckou technikou čistíme okna, nepřístupné fasády, okapy, šikmé střechy, římsy, světlíky, rolety a žaluzie. Provádíme preventivní postřiky fasád proti pavoukům nebo instalace ochrany (sítí a hrotů) proti usedání ptactva. Sezónně realizujeme odklízení sněhu ze střech domů, ledu a rampouchů z okapů, rizikové kácení a prořezy stromů. To vše spadá do naší kompetence a oblasti - výškové práce lanovou technikou.

Čištění fasád, dlažby a střech, Výškové práce

Ohodnocené realizace

Jsou kvalitněji provedené práce, ale byli milí a ochotní. Snažili se co nejvíce stihnout.

22.11.2022

S prací tohoto zahradníka jsem byla velmi spokojena.

21.11.2022

Provedení zakázky (nátěr fasády) a vše s tím spojené hodnotíme velice pozitivně v plné bodové škále. Velice korektní jednání dodrženy všechny ujednání s tím spojené. Doporučuji dalším potencionálním klientům.

1.8.2022

Vše perfektní! Doporučuji.

18.7.2022

Pánové dodrželi všechny termíny, byli vstřícní a práce byla odvedena tak, jak jsem požadovala. Firmu mohu skutečně doporučit.

13.10.2021

Komunikace s firmou bezchybná. Kontakt ihned. Kvalita provedené práce na jedničku. Práce provedená během 2 dnů.

23.9.2021

Fotogalerie firmy

Sháníte ještě firmu nebo řemeslníka? Zadejte si zdarma poptávku.

Adresa:

Sedlečko 5
Chotoviny
39137

Telefon:

722 093 256

Email:

Info@vyskovepraceandel.cz

Web:

http://vyskovepraceandel.cz