Lukáš Anděl-Výškové práce Anděl

96 % 16 hodnocení TIP Poptávej.cz

Jsme ověření dodavatelé výškových prací s bohatou profesní historií a stabilním zázemím - podnikáme široké spektrum specializovaných činností za pomoci průmyslově horolezeckého a speleologického přístupu. Specializujeme se především na certifikované nátěry stožárů vysokého napětí (VN) a velmi vysokého napětí (VVN), profesionální nátěry vodojemů, plynovodů, vysílačů a jiných ocelových konstrukcí. Mezi naše reference patří i nátěry střech, hal či fasád za použití horolezecké techniky. Realizujeme zakázky v kooperaci s jeřáby nebo profesionály na letecké práce. Dodáváme rizikové montáže, jako jsou například stavby vysoko tonážních komínů či jiné montáže složitějšího charakteru, demontáže konstrukčních celků, balkonů apod. Provádíme rovněž montáže světelných reklam, bannerů a fasádních celků. Kvalitně provádíme zednické práce za pomoci horolezecké techniky. Podnikáme veškeré úklidové služby - máme zkušenosti v oblasti umývání oken, čištění střech a fasád od mechů, lišejníků a plísní i s postavebním úklidem ve výškách. Horolezeckou technikou čistíme okna, nepřístupné fasády, okapy, šikmé střechy, římsy, světlíky, rolety a žaluzie. Provádíme preventivní postřiky fasád proti pavoukům nebo instalace ochrany (sítí a hrotů) proti usedání ptactva. Sezónně realizujeme odklízení sněhu ze střech domů, ledu a rampouchů z okapů. To vše spadá do naší kompetence a oblasti - výškové práce horolezeckou technikou. V případě potřeby nabízíme likvidaci shozeného sněhu.

Čištění fasád, dlažby a střech, Výškové práce

Ohodnocené realizace

Pánové dodrželi všechny termíny, byli vstřícní a práce byla odvedena tak, jak jsem požadovala. Firmu mohu skutečně doporučit.

13.10.2021

Komunikace s firmou bezchybná. Kontakt ihned. Kvalita provedené práce na jedničku. Práce provedená během 2 dnů.

23.9.2021

Velmi dobrá komunikace. Práce provedeny v dohodnutých termínech a odpovídající kvalitě. Z podaných nabídek nejnižší cena.

26.7.2021

Komunikace s firmou stoprocentní, odvedená práce taktéž. Děkuji.

21.5.2021

Firma Výškové práce Anděl provedla rekonstrukci zábrany hnízdění holubů a posouzení stavu balkonů ve spolupráci se statikem. Práce byly provedeny precizně včetně úklidu. Oceňujeme také korektní jednání a zdvořilé vystupování pracovníků.

6.5.2021

Pan Michal Roupec - jednatel společnosti je vstřícný. Rychle reagoval na požadavky. Práce byly provedeny podle dohovoru.

20.4.2021

S panem Andělem jsme byli moc spokojeni. Rychle odvedená práce. Doporučuji.

7.1.2021

Kvalitní provedení, vřele doporučuji.

6.1.2021

Fotogalerie firmy

Adresa:

Sedlečko 5
Chotoviny
39137

Telefon:

722 093 256

Email:

Info@vyskovepraceandel.cz

Web:

http://vyskovepraceandel.cz