Veřejná zakázka EU

Různé vybavení interiérů

CPV kódy/kategorie:
Defibrilátor (33182100)
Přesné váhy (38310000)
Různé vybavení interiérů (39290000)
Analýza krve (85111810)
Lokalita realizace:
Německo - Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Termín realizace:
22.6.2026 - 26.6.2026
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
2.4.2026
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100.0 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
4.3.2026
Datum pro získání informací:
23.3.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
150018-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
POL
za 14 dní
Včera
POL
za 6 dní
Včera
POL
za 27 dní
31.8.2026
POL
za 27 dní
28.8.2026
DEU
za 28 dní
28.8.2026
POL
za 26 dní
27.8.2026
POL
za 9 dní
27.8.2026
AUT
2.9.2026
27.8.2026
POL
za 7 dní
26.8.2026
DEU
za 19 dní