Veřejná zakázka EU

Inspekce mostů

CPV kódy/kategorie:
Inspekce mostů (71631450)
Lokalita realizace:
Německo - Berlin
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
6.5.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena - 45 %
Kvalita - 55 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
5.4.2024
Datum pro získání informací:
25.4.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
200180-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
DEU
za 31 dní
Včera
DEU
za 9 dní
Včera
SVK
za 20 dní
7.8.2026
SVK
za 8 dní
30.7.2026
DEU
za 6 dní
30.7.2026
DEU
1.9.2026
28.7.2026
POL
28.8.2026