Veřejná zakázka EU

Zametací vozy

CPV kódy/kategorie:
Zametací vozy (34144430)
Silniční zametače (34921100)
Lokalita realizace:
Německo - Freising
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Hodnoticí kritéria:
Cena - 70.0 %
Kvalita - 30.0 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
5.4.2024
Datum pro získání informací:
26.4.2024
Datum pro podání žádosti o účast:
6.5.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Jednací řízení s uveřejněním / jednací řízení
Číslo zakázky:
201644-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
28.8.2026
POL
za 2 dny
26.8.2026
DEU
za 28 dní
25.8.2026
POL
31.8.2026
24.8.2026
DEU
za 24 dní
12.8.2026
DEU
za 11 dní
7.8.2026
POL
28.8.2026