Veřejná zakázka EU

Systémy pro kontrolu pacientů

CPV kódy/kategorie:
Systémy pro kontrolu pacientů (33195000)
Ústřední kontrolní stanice (33195200)
Lokalita realizace:
Německo - Dahme-Spreewald
Německo - Landkreis Rostock
Německo - Hameln-Pyrmont
Německo - Berlin
Německo - Oder-Spree
Německo - Dresden, Kreisfreie Stadt
Německo - Stuttgart, Stadtkreis
Německo - Nürnberger Land
Německo - Mittelsachsen
Německo - Bautzen
Německo - München, Landkreis
Německo - Calw
Německo - Köln, Kreisfreie Stadt
Německo - Remscheid, Kreisfreie Stadt
Německo - Nordwestmecklenburg
Německo - Cottbus, Kreisfreie Stadt
Německo - Duisburg, Kreisfreie Stadt
Německo - Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Německo - Biberach
Německo - Cham
Německo - Leipzig
Německo - Lübeck, Kreisfreie Stadt
Německo - Oberspreewald-Lausitz
Německo - Oberhavel
Německo - Bayreuth, Landkreis
Německo - Hof, Kreisfreie Stadt
Německo - Offenbach am Main, Kreisfreie Stadt
Německo - Rhein-Erft-Kreis
Německo - Oberbergischer Kreis
Německo - Vorpommern-Rügen
Německo - Uckermark
Německo - Pinneberg
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Hodnoticí kritéria:
Náklady - 30.0 %
Náklady - 30.0 %
Kvalita - 40.0 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
1 EUR
Datum zveřejnění:
8.4.2024
Datum pro získání informací:
25.4.2024
Datum pro podání žádosti o účast:
7.5.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Jednací řízení s uveřejněním / jednací řízení
Číslo zakázky:
205391-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
POL
za 34 dní
27.8.2026
POL
za 2 dny
20.8.2026
DEU
2.9.2026
20.8.2026
POL
za 22 dní
14.8.2026
POL
za 13 dní
13.8.2026
POL
za 2 dny
12.8.2026
AUT
za 22 dní
12.8.2026
POL
za 8 dní
10.8.2026
POL
za 19 dní