Veřejná zakázka EU

Zařízení pro pohostinství

CPV kódy/kategorie:
Zařízení pro pohostinství (39310000)
Lehké zařízení pro pohostinství (39311000)
Zařízení pro přípravu potravin (39312000)
Zařízení na plátkování masa (39312100)
Zařízení jídelen (39312200)
Hotelové zařízení (39313000)
Průmyslové kuchyňské zařízení (39314000)
Chladící a mrazící zařízení (42513000)
Myčky nádobí jiné než pro domácnost (42959000)
Prodejní automaty na nápoje (42968100)
Instalace a montáž elektrického vybavení (51110000)
Instalace a montáž hořáků (51135100)
Přepravní služby (mimo přepravu odpadů) (60000000)
Školení zaměstnanců (80511000)
Lokalita realizace:
Slovensko
Termín realizace:
24 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Slovenština, Čeština
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
227 500 EUR
Datum zveřejnění:
13.5.2026
Datum pro podání žádosti o účast:
12.6.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Užší
Číslo zakázky:
327612-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
POL
za 8 dní
1.9.2026
POL
za 26 dní
1.9.2026
DEU
za 33 dní
1.9.2026
DEU
za 29 dní
31.8.2026
POL
za 5 dní