Veřejná zakázka EU

Multimediální přístroje

CPV kódy/kategorie:
Přenosné počítače (30213100)
Zobrazovací jednotky (30231300)
Tiskárny a kresliče (30232100)
Kresliče (30232140)
Větrné mlýny (31121310)
Audiovizuální přístroje (32321200)
Multimediální přístroje (32322000)
Mikrofony a reproduktory (32340000)
Hlavová sluchátka (32342100)
Zesilovače (32343000)
Rozhlasové vybavení (32344210)
Síťová kabeláž (32421000)
Přepravní zařízení a pomocné výrobky pro přepravu (34000000)
Fotografické přístroje (38651000)
Digitální fotografické přístroje (38651600)
Promítací přístroje (38652100)
Křesla (39113100)
Frézy (42623000)
Zařízení pro tavení plastů (42664100)
Šicí stroje (42715000)
Zařízení pro tepelnou úpravu materiálů (42940000)
Pece a příslušenství (42942000)
Stroje na drcení (43414000)
Podlahové krytiny (44112200)
Rámy (44142000)
Lokalita realizace:
Polsko - Olsztyński
Termín realizace:
3 měsíce
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
10.7.2025
Hodnoticí kritéria:
Cena - 60 %
Kvalita - 40 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
26.6.2025
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
412619-2025

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky