Veřejná zakázka EU

Výstavní zařízení

CPV kódy/kategorie:
Počítače (30200000)
Zobrazovací jednotky (30231300)
Elektrické zdroje světla a svítidla (31500000)
Televizní a audiovizuální přístroje (32320000)
Audiovizuální přístroje (32321200)
Audiovizuální materiály (32321300)
Multimediální přístroje (32322000)
Mikrofony a reproduktory (32340000)
Akustické přístroje (32342400)
Zvukařské vybavení (32342410)
Zesilovače (32343000)
Příslušenství pro zvuková a video zařízení (32351000)
Zvukové nahrávky (32353000)
Síťová zařízení (32420000)
Promítací přístroje (38652100)
Projekční plátna (38653400)
Výstavní skříně (39133000)
Různý nábytek a vybavení (39150000)
Výstavní zařízení (39154000)
Výkladní skříně (39171000)
Stavební úpravy budov sloužících k pořádání výstav (45212310)
Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení (45311000)
Balík programů pro správu zařízení (48421000)
Balík programů pro komunikace a multimédia (48500000)
Balík multimediálních programů (48520000)
Různé balíky programů a počítačové systémy (48900000)
Instalace a montáž elektrických a mechanických zařízení (51100000)
Instalace a montáž mechanických zařízení (51120000)
Instalace a montáž zvukových zařízení (51313000)
Technické projektování (71320000)
Vývoj multimediálního programového vybavení (72212520)
Služby v oblasti grafického designu (79822500)
Lokalita realizace:
Polsko - Miasto Łódź
Termín realizace:
21 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
5.8.2026
Hodnoticí kritéria:
Cena - 50 %
Kvalita - 10 %
Kvalita - 20 %
Kvalita - 20 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
29.6.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
443808-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
POL
za 29 dní
Dnes
POL
za 29 dní
Dnes
POL
za 22 dní
Dnes
POL
za 9 dní
Dnes
POL
za 35 dní
Dnes
POL
za 33 dní