Veřejná zakázka EU

Dopravní značky

CPV kódy/kategorie:
Dopravní značky (34992200)
Ukazatele směru (34992300)
Lokalita realizace:
Německo - Wittenberg
Německo - Mansfeld-Südharz
Německo - Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Německo - Harz
Německo - Salzlandkreis
Německo - Jerichower Land
Německo - Stendal
Německo - Börde
Termín realizace:
26.10.2026 - 26.10.2030
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
21.9.2026 - 20 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
1 200 000 EUR
Datum zveřejnění:
21.8.2026
Datum pro získání informací:
7.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
579144-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
AUT
za 31 dní
Včera
DEU
za 10 dní
24.8.2026
DEU
za 14 dní
21.8.2026
DEU
za 7 dní
20.8.2026
DEU
za 13 dní