Veřejná zakázka EU

Dopravní značky

CPV kódy/kategorie:
Dopravní značky (34992200)
Lokalita realizace:
Rakousko - Wien
Termín realizace:
11.1.2027 - 12.4.2030
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
2.10.2026 - 30 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Kvalita - 13 %
Cena - 87 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
31.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
598276-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
31.8.2026
DEU
za 9 dní
24.8.2026
DEU
za 13 dní
21.8.2026
DEU
za 6 dní
21.8.2026
DEU
za 19 dní
20.8.2026
DEU
za 12 dní
20.8.2026
POL
za 8 dní
19.8.2026
DEU
za 16 dní
12.8.2026
DEU
za 13 dní
10.8.2026
DEU
za 6 dní