Veřejná zakázka EU

Chemické výrobky

CPV kódy/kategorie:
Chemické výrobky (24000000)
Lokalita realizace:
Rakousko - Extra-Regio NUTS 3
Termín realizace:
23.10.2026 - 48 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
8.9.2026 - 7 dní do ukončení

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
10 900 000 EUR
Datum zveřejnění:
28.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
595695-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
DEU
za 30 dní
25.8.2026
DEU
za 23 dní
21.8.2026
AUT
za 6 dní
19.8.2026
AUT
za 17 dní
12.8.2026
DEU
za 10 dní
11.8.2026
POL
za 9 dní
7.8.2026
DEU
za 7 dní
6.8.2026
DEU
1.9.2026
5.8.2026
POL
za 3 dny
4.8.2026
DEU
za 2 dny