Veřejná zakázka EU

Chemické výrobky

CPV kódy/kategorie:
Chemické výrobky (24000000)
Chemické prvky, anorganické kyseliny a sloučeniny (24311000)
Chemické výrobky vysoké jakosti a různé chemické výrobky (24900000)
Různé chemické výrobky (24960000)
Chemická činidla (33696300)
Lokalita realizace:
Německo - Tübingen, Landkreis
Termín realizace:
1.11.2026 - 31.10.2027
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
1.10.2026 - 29 dní do ukončení

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
1.9.2026
Datum pro získání informací:
18.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
602723-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
POL
za 29 dní
31.8.2026
POL
za 27 dní
28.8.2026
AUT
za 6 dní
28.8.2026
POL
za 30 dní
27.8.2026
POL
za 2 dny
27.8.2026
POL
za 26 dní
27.8.2026
POL
1.9.2026
27.8.2026
POL
za 13 dní
26.8.2026
POL
za 2 dny