Veřejná zakázka EU

Digitální mapování

CPV kódy/kategorie:
Digitální mapování (71354100)
Lokalita realizace:
Slovensko - Bratislavský kraj
Termín realizace:
12 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Slovenština, Čeština
Datum pro podání nabídky:
30.9.2026 - 28 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
1 220 240 EUR
Datum zveřejnění:
31.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
596430-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
31.8.2026
POL
za 34 dní
18.8.2026
DEU
za 15 dní
11.8.2026
DEU
za 8 dní
26.6.2026
DEU
27.7.2026
4.6.2026
POL
12.6.2026
2.6.2026
DEU
3.8.2026