Veřejná zakázka EU

Bytová výstavba

CPV kódy/kategorie:
Zařízení pro odsávání kouře (42521000)
Krajinné úpravy střešních zahrad (45112713)
Bytová výstavba (45210000)
Stavební úpravy budov sloužících vzdělání a výzkumu (45214000)
Stavební úpravy budov vysokých škol (45214300)
Stavební úpravy univerzitních objektů (45214400)
Stavební úpravy budov sloužících výzkumu (45214600)
Pokládka střešních krytin (45261210)
Pokládka živičných střešních krytin (45261214)
Instalace a montáž okapových žlabů (45261320)
Tepelná izolace střech (45261410)
Izolace proti vodě (45261420)
Tepelné izolace (45321000)
Práce na fasádách (45443000)
Lokalita realizace:
Německo - München, Kreisfreie Stadt
Termín realizace:
21.12.2026 - 24.11.2028
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
14.10.2026 - 43 dní do ukončení
Hodnoticí kritéria:
Cena

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
31.8.2026
Datum pro získání informací:
6.10.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
596539-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
DEU
za 30 dní
Dnes
AUT
1.9.2026
Dnes
DEU
za 52 dní
Dnes
POL
za 3 dny
Dnes
DEU
za 35 dní
Dnes
AUT
za 30 dní
Dnes
DEU
za 7 dní
Dnes
DEU
za 35 dní
Dnes
DEU
za 13 dní