Veřejná zakázka EU

Kácení stromů

CPV kódy/kategorie:
Kácení stromů (77211400)
Lokalita realizace:
Polsko - Białostocki
Polsko - Lubelski
Termín realizace:
5 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
21.9.2026 - 15 dní do ukončení

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
4.9.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
611892-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
4.9.2026
POL
za 30 dní
4.9.2026
POL
za 22 dní
2.9.2026
POL
za 3 dny
1.9.2026
POL
za 17 dní
1.9.2026
POL
za 25 dní
31.8.2026
POL
za 26 dní
31.8.2026
POL
za 22 dní
31.8.2026
DEU
za 25 dní