Novinky

Máme už 8888 hodnocení!

12.6.2019

Děkujeme za všechna vaše hodnocení, kterých jsme dnes napočítali již 8888 ks! Každá vaše recenze pomáhá dalším poptávajícím ve výběru nejvhodnějšího dodavatele a motivuje firmy ke kvalitní práci.

Vyhrajte dárkový voucher v hodnotě 2000 Kč do e-shopu zahradnictví STARKL

6.5.2019

Vyberte dle fotografie tu nejpovedenější realizaci pergoly našich uživatelů a získejte dárkový voucher v hodnotě 2000 Kč na nákup stromků, květin či různých vychytávek na zahradu nebo balkón v elektronickém obchodě zahradnictví STARKL. Soutěže se můžete zúčastnit na našem facebookovém profilu až do 31. 05. 2019. Přejeme vám mnoho štěstí v soutěži!

Víte, jak dobře připravit nabídku?

24.4.2019

Nabídka, kterou firma posílá zákazníkovi, vytváří první, nejdůležitější dojem a hodně ovlivňuje to, jestli se zákazník rozhodne s firmou spolupracovat. Přinášíme vám několik doporučení, jak připravit pro poptávajícího nabídku a zároveň zvýšit svoji šanci na úspěch v poptávkovém řízení.

Ručíme za kvalitu poptávek

26.3.2019

Na Poptávej.cz poptávky nezveřejňuje robot, ale lidé. Každou zadanou poptávku pečlivě telefonicky ověřujeme a garantujeme, že je reálná a kontakt na zadavatele platí. Průměrně schválíme 70% zadaných poptávek, které poté rozesíláme na naše firmy.

Poptávky s omezenou konkurencí

26.2.2019

Víte, že Poptávej.cz plošně omezuje konkurenci u každé zveřejněné poptávky a to maximálně na prvních 10 firem, které na poptávku reagují? V detailu každé poptávky naší partneři uvidí, kolik firem si zobrazilo poptávku před nimi a pak se teprve rozhodují, zda na poptávku reagovat. Věříme, že takové rozesílání poptávek je prospěšné jak pro firmy, tak pro poptávající, kteří mají větší přehled v nabídkách a jsou schopní na ně včas reagovat.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.