Novinky

Sledujte nás na Facebooku a buďte v obraze

18.1.2018

Víte, že Poptávej.cz má svůj fanpage na Facebooku? Najdete na něm inspirativní články a galerie, zajímavá hodnocení a občas také soutěže! Dejte like našemu profilu a nezmeškejte žádnou novinku.

PF 2018

21.12.2017

S přáním příjemného prožití vánočních svátků a mnoha pracovních a osobních úspěchů v novém roce 2018 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a těšíme se na další úspěšnou spolupráci. Tým Poptávej.cz

Skvělé hodnocení broušení parket

27.11.2017

Od spousty našich klientů získáváme důvěryhodné hodnocení konkrétních zakázek, podle kterých si můžete vybírat vlastní dodavatele! Podívejte se na krásné hodnocení broušení parket. Vy také si můžete jednoduše poptat téměř cokoliv a následně ohodnotit realizaci poptávky!

Pomáháme s TV Nova

17.10.2017

Každý den je ten pravý proto, abyste pomohli někomu kdo to potřebuje. My jsme se rozhodli pro spolupráci s pořadem Mise nový domov, který pomáhá lidem v tíživých životních situacích s úpravou jejich domova a vytvořením stabilního zázemí. Na další životní příběh ve spolupráci s Poptávej.cz se můžete podívat ve středu 18. 10. ve 20:20 hodin na obrazovce TV Nova.

Poptávej.cz je mistrem veřejných zakázek

29.9.2017

Chlubíme se dalším překonaným rekordem! Minulý měsíc jsme zveřejnili nejvíce veřejných zakázek na českém trhu. Děkujeme celému oddělení veřejných zakázek za výborně odvedenou práci a všem naším partnerům za spolupráci a důvěru.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.