Novinky

11 000 uživatelských hodnocení!

25.11.2019

O víkendu jsme dosáhli úctyhodného počtu 11 000 uživatelských hodnocení! Děkujeme za každé z vašich hodnocení. Vaše recenze jsou nejen skvělá motivace pro všechny firmy a řemeslníky, ale pomáhají především dalším poptávajícím ve výběru té nejlepší firmy pro realizaci jejich poptávky.

Více než 200 referencí na Google a Seznam

29.10.2019

Chtěli bychom vám tímto poděkovat za vaši zpětnou vazbu. Již více než 200 z vás ohodnotilo náš projekt Poptávej.cz a zároveň tak i služby, které vám již od roku 2015 poskytujeme. Reference na náš projekt najdete nejen na stránkách katalogu firem společnosti Seznam.cz, ale také ve vyhledávání Google . Za každou další referenci budeme velice rádi. Veškerá vaše hodnocení nás motivují ke kvalitní práci a inspirují k dalšímu vylepšování našich služeb. Děkujeme.

Rekordní náskok před konkurenci ve veřejných zakázkách

4.9.2019

Naše veřejné zakázky jsou nejefektivnější službou svého druhu v ČR. V období od ledna do srpna 2019 jsme zveřejnili 44 288 veřejných zakázek , zatímco nejbližší konkurence zveřejnila 32 035 zakázek. Je skvělé, že pro naše zákazníky přinášíme nejvíc zakázek na českém trhu. Děkujeme celému oddělení veřejných zakázek za perfektní práci a všem naším partnerům za důvěru a spolupráci.

Zpracovali jsme už 200 000 poptávek

18.7.2019

Slavíme další důležitý milník v naší historii, právě jsme překročili hranici 200 000 zadaných poptávek! Poptávajícím moc děkujeme za důvěru a celému oddělení poptávek za skvělou a přínosnou práci.

Navštivte Firemniprofil.cz

4.7.2019

Hrdě představujeme další projekt, kterým dál rozšiřujeme naše služby! Firemniprofil.cz je moderní databáze firem, ve které najdete nezávislé recenze firem včetně fotografií a všechny důležité informace o působení společnosti. Propagujeme dobře hodnocené firmy a naopak se nebojíme ukázat na firmy, které poskytují nekvalitní služby. Věříme, že portál bude přínosný jak pro firmy, které mají možnost profesionálně prezentovat svoje služby, tak pro zákazníky, kteří si firmu jednoduše ověří.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.