Novinky

Informace pro firemní zákazníky

24.3.2020

Firmám, kterým současná situace a vládní opatření zamezily ve výkonu podnikání, nyní na Poptávej.cz automaticky prodlužujeme platnost kreditů o 60 dní. Dotčené firmy budeme také informovat emailem.

Slavíme 5. narozeniny Poptávej.cz

16.3.2020

Dnešní den je pro Poptávej.cz velmi důležitým. Právě dnes společně s vámi slavíme naše první malé jubileum a to 5. narozeniny od spuštění projektu Poptávej.cz. Za toto období jsme všichni ušli velký kus cesty, zpracovali jsme přes 240.000 poptávek, ze kterých jsme získali hodnocení i s fotografiemi z realizací. Stali jsme se jedničkou v oboru zprostředkování veřejných zakázek, spustili jsme nový adresář firem Firemníprofil.cz a mnoho dalšího. Jedno nám ale stále zůstává a měnit to určitě nebudeme: velký důraz na kvalitu a osobní přístup ke klientům Poptávej.cz. Děkujeme vám za podporu, které si moc vážíme, a těšíme se na další roky s vámi.

12 000 zaslaných recenzí na Poptávej.cz

17.2.2020

Na Poptávej.cz máme již přes 12 000 zaslaných hodnocení od poptávajících uživatelů. Těší nás, že počet zaslaných hodnocení neustále stoupá. ZAJÍMAVOST: „Rekordman“ ve sbírání hodnocení již získal 176 věrohodných recenzí za realizaci vašich poptávek. Pokud i vy jste realizovali vaši poptávku přes Poptávej.cz, nezapomeňte nám poslat recenzi. Za všechny vaše hodnocení děkujeme.

Certifikát spolehlivého dodavatele

15.1.2020

Ty nejlepší řemeslníky a firmy na Poptávej.cz odměňujeme CERTIFIKÁTEM SPOLEHLIVÉHO DODAVATELE. Na certifikát dosáhnou pouze ty firmy, které mají průměrnou hodnotu svých hodnocení nad 90 %. Tato hodnocení pro Vás sbíráme přímo na základě poptávek, které jste realizovali prostřednictvím našeho poptávkového systému Poptávej.cz. Těší nás, že certifikovaných firem nadále přibývá a že jste s nimi stále spokojeni.

PF 2020

19.12.2019

Celý tým Poptávej.cz vám přeje veselé a pokojné Vánoce a v novém roce pevné zdraví, štěstí a radost ze života, stejně jako mnoho pracovních úspěchů. Těšíme se na spolupráci s vámi i v dalším roce.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.