Novinky

12 000 zaslaných recenzí na Poptávej.cz

17.2.2020

Na Poptávej.cz máme již přes 12 000 zaslaných hodnocení od poptávajících uživatelů. Těší nás, že počet zaslaných hodnocení neustále stoupá. ZAJÍMAVOST: „Rekordman“ ve sbírání hodnocení již získal 176 věrohodných recenzí za realizaci vašich poptávek. Pokud i vy jste realizovali vaši poptávku přes Poptávej.cz, nezapomeňte nám poslat recenzi. Za všechny vaše hodnocení děkujeme.

Certifikát spolehlivého dodavatele

15.1.2020

Ty nejlepší řemeslníky a firmy na Poptávej.cz odměňujeme CERTIFIKÁTEM SPOLEHLIVÉHO DODAVATELE. Na certifikát dosáhnou pouze ty firmy, které mají průměrnou hodnotu svých hodnocení nad 90 %. Tato hodnocení pro Vás sbíráme přímo na základě poptávek, které jste realizovali prostřednictvím našeho poptávkového systému Poptávej.cz. Těší nás, že certifikovaných firem nadále přibývá a že jste s nimi stále spokojeni.

PF 2020

19.12.2019

Celý tým Poptávej.cz vám přeje veselé a pokojné Vánoce a v novém roce pevné zdraví, štěstí a radost ze života, stejně jako mnoho pracovních úspěchů. Těšíme se na spolupráci s vámi i v dalším roce.

11 000 uživatelských hodnocení!

25.11.2019

O víkendu jsme dosáhli úctyhodného počtu 11 000 uživatelských hodnocení! Děkujeme za každé z vašich hodnocení. Vaše recenze jsou nejen skvělá motivace pro všechny firmy a řemeslníky, ale pomáhají především dalším poptávajícím ve výběru té nejlepší firmy pro realizaci jejich poptávky.

Více než 200 referencí na Google a Seznam

29.10.2019

Chtěli bychom vám tímto poděkovat za vaši zpětnou vazbu. Již více než 200 z vás ohodnotilo náš projekt Poptávej.cz a zároveň tak i služby, které vám již od roku 2015 poskytujeme. Reference na náš projekt najdete nejen na stránkách katalogu firem společnosti Seznam.cz, ale také ve vyhledávání Google . Za každou další referenci budeme velice rádi. Veškerá vaše hodnocení nás motivují ke kvalitní práci a inspirují k dalšímu vylepšování našich služeb. Děkujeme.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.