Novinky

Překonali jsme hranici 150 000 zadaných poptávek

14.9.2018

Chlubíme se dalším zajímavým a důležitým milníkem! Překonali jsme hranici 150 000 zadaných poptávek z mnoha různých oborů. Děkujeme všem poptávajícím za důvěru a celému týmu Poptávej.cz za skvěle odvedenou práci při zpracování všech poptávek a těšíme se na další!

Počet poptávek roste i v letním období

17.8.2018

Léto je pro stavaře velmi hektické období a najít vhodnou firmu není vůbec jednoduché. Také proto se pořád víc lidí obrací právě na nás a díky tomu zaznamenáváme výrazný nárůst poptávek. Všem poptávajícím děkujeme moc za důvěru a pokud vy také sháníte firmu nebo řemeslníka, zkuste je poptat na Poptávej.cz.

Rosteme a hledáme posily

10.7.2018

Pronajali jsme nové, větší kanceláře a sháníme parťáky do našeho skvělého týmu. Zaujaly vás naše služby, chcete získat spousty benefitů a motivující ohodnocení? Ozvěte se nám na personalni@poptavej.cz. Více informací hledejte zde.

Jsme jednička v sektoru veřejných zakázek

1.6.2018

Už víc než rok provozujeme službu veřejné zakázky. Každý měsíc jich zaregistrujeme přes 3700 a jsme tak největší poskytovatel monitoringu veřejných zakázek v ČR. Pokud máte zájem o tuto službu, zavolejte na zákaznickou linku 601 601 581, rádi vám všechno objasníme.

Aplikace směrnic GDPR v Poptávej.cz

25.5.2018

Chováme se zodpovědně ke zprávě dat a řídíme se předpisy EU o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR). Děkujeme Vám za důvěru a odkazujeme na pravidla zpracování osobních údajů.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.