Novinky

Vužijte létních měsíců a naplánujte rekonstrukci ještě dnes

22.7.2015

Výhodou poptávkového systému je především možnost získat přehled o nabídkách firem napříč celou Českou republikou a skrze veškeré obory činnosti. Ať již sháníte podlaháře, který se postará o výměnu podlahy ve vašem bytě, nebo chcete své ratolesti před začátkem nového roku dopřát nový dětský pokoj. Právě Poptávej.cz vám umožní během pár minut zdarma a bez závazků srovnat nabídky od různých firem přímo ve vašem e-mailu. Ušetříte tak desítky procent z běžné ceny a navíc si budete moci v klidu, v pohodlí domova srovnat kalkulace hned od několika firem a živnostníků v oboru z vámi zvolené lokality. Ušetřete čas a finance při dalším zdokonalování vašeho domova.

Nárůst obchodních příležitostí pro vaše podnikání!

10.6.2015

Právě měsíc Květen 2015 přinesl na stránky poptávkového systému Poptávej.cz hned několikanásobný nárůst nových obchodních příležitostí z mnoha oborů činnosti a lokalit. Registrovaným firmám jsme tak měli možnost poskytnout více než dvojnásobnou průměrnou hodnotu poptávek po jejich činnosti, oproti měsíci Dubnu 2015. Díky vyššímu počtu a kvalitě ověřených poptávek a jejich průměrné hodnotě 190 000 Kč, jsme zaznamenali nárůst i mezi registrovanými firmami především ze stavebních oborů, které nám pomáhají uspokojovat a realizovat potřeby našich poptávajících uživatelů.

Jak si zobrazit kontakt na poptávku mezi prvními?

19.5.2015

Přinášíme vám nově ve spolupráci s platebním systémem PayU možnost, jak začít využívat kreditní systém rychle a bezpečně bez časové prodlevy. Jediné co musíte udělat pro rychlé připsání kreditů je vybrat si způsob úhrady objednávky formou online a zvolit si jednu z metod této platby. Ať již zvolíte platbu kartou nebo prostřednictvím vašeho internetového bankovnictví, připíšeme vám vaše kredity na účet obratem. Zobrazte si kontakt na poptávku mezi prvními a realizujte tak obchodní příležitosti bez zbytečného zdržení.

Jak jsme na tom s novými zakázkami ve vaší lokalitě?

13.5.2015

Díky poptávajícím uživatelům jsme v Dubnu 2015 schválili poptávky v průměrné hodnotě 87 000 Kč. Skrze detailní nastavení oborů činnosti firem na Poptávej.cz a možnosti nastavení příslušné lokality působení jednotlivých firem a živnostníků, má každý v ČR možnost získávat denně nové obchodní příležitosti a to bez paušálních poplatků. Děkujeme Vám za podporu, kterou nám od počátku našeho působení projevujete a těšíme se na další spolupráce ze světa poptávek.

Pár tipů, na co si dát pozor při výběru firmy

29.4.2015

Poptávkové řízení je pro zákazníky zcela zdarma a nezávazné, čímž velmi snadno zákazník naváže obchodní komunikaci s firmami, které projevily zájem o poptávku. Většina poptávek končí samotnou realizací poptávky a to přináší mnoho rozhodování, která čekají každého poptávajícího, jenž si zadal poptávku. Abychom vám ulehčili výběr správné firmy, pro realizaci vaší poptávky, přinášíme několik tipů, jak vybrat správnou firmu.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.