Novinky

Každý týden zveřejníme poptávky za 100 mil. Kč

29.2.2016

Děkujeme všem našim poptávajícím zákazníkům za pravidelné využívání Poptávej.cz. Právě díky vaší aktivitě zpřístupníme každý týden poptávky v hodnotě více než 100 milionů Kč. Získejte kontakty na poptávající uživatele a realizujte pravidelně ověřené poptávky z vašeho oboru činnosti. Informace k možnosti získání kreditů na váš účet a mnoho dalších výhod získáte na stránce Ceník.

Chcete se inspirovat při úpravách vašeho bydlení?

19.1.2016

Rádi byste se před zadáním poptávky po úpravách vašeho bydlení inspirovali fotografiemi a informacemi o aktuálních trendech? Podívejte se na náš facebook profil, kde pro vás pravidelně publikujeme zajímavé informace ze světa úprav interiérů, stavebních úprav bytu či domu, výroby zakázkového nábytku a mnoha dalších témat.

Garance získání zakázky pouze na Poptávej.cz

12.1.2016

Naše poptávky jsou kvalitní díky jejich pečlivému ověřování, mají omezenou konkurenci na maximálně 10 firem a proto se nebojíme každému dodavateli garantovat získání minimálně jedné zakázky. Ano, pokud si dobije jakákoliv firma kredity a po vyčerpání všech kreditů nezíská žádnou zakázku, vrátíme zákazníkovi všechny kredity, dokud nezíská nějakou poptávku. U nás najdete pouze poptávky, na které se vždy dovoláte, v opačném případě obratem vracíme utracený kredit. Více informací o Garanci získání zakázky

Děkujeme všem zákazníkům služby Poptávej.cz

1.1.2016

Rok 2015 završil své poslední dny a my bychom chtěli poděkovat všem poptávajícím zákazníkům a všem firmám za spolupráci a podporu v roce 2015. Zároveň přejeme mnoho úspěchů v novém nadcházejícím roce 2016 a těšíme se na pokračování úspěšné spolupráce. Tým Poptávej.cz

Omezená konkurence pro všechny firmy na Poptávej.cz

26.10.2015

Pouze 10 firem si může zobrazit kontakt na každou zveřejněnou poptávku a to bez jakýchkoliv dalších poplatků. Proč jsme se tak rozhodli a není v tom nějaký fígl? Není, víme totiž, že poptávající očekává kvalitně zpracované nabídky a nechceme, aby o poptávku soutěžilo několik desítek firem, což ve většině případů nepomáhá ani jedné straně. Dotazovali jsme se našich zákazníků, kolik očekávají nabídek na svou poptávku. Na základě zjištěných dat, zavádíme omezenou konkurenci na prvních 10 firem, které o poptávku projeví zájem. Omezená konkurence platí plošně na všechny uveřejněné poptávky a je bez dalších skrytých poplatků. Navíc každý zákazník dopředu ví, kolik firem si zobrazilo poptávku před ním. Neztrácejte čas soutěžením s desítkami firem o jedinou poptávku a využívejte poptávky efektivně na Poptávej.cz.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.