Novinky

Nárůst obchodních příležitostí pro vaše podnikání!

10.6.2015

Právě měsíc Květen 2015 přinesl na stránky poptávkového systému Poptávej.cz hned několikanásobný nárůst nových obchodních příležitostí z mnoha oborů činnosti a lokalit. Registrovaným firmám jsme tak měli možnost poskytnout více než dvojnásobnou průměrnou hodnotu poptávek po jejich činnosti, oproti měsíci Dubnu 2015. Díky vyššímu počtu a kvalitě ověřených poptávek a jejich průměrné hodnotě 190 000 Kč, jsme zaznamenali nárůst i mezi registrovanými firmami především ze stavebních oborů, které nám pomáhají uspokojovat a realizovat potřeby našich poptávajících uživatelů.

Jak si zobrazit kontakt na poptávku mezi prvními?

19.5.2015

Přinášíme vám nově ve spolupráci s platebním systémem PayU možnost, jak začít využívat kreditní systém rychle a bezpečně bez časové prodlevy. Jediné co musíte udělat pro rychlé připsání kreditů je vybrat si způsob úhrady objednávky formou online a zvolit si jednu z metod této platby. Ať již zvolíte platbu kartou nebo prostřednictvím vašeho internetového bankovnictví, připíšeme vám vaše kredity na účet obratem. Zobrazte si kontakt na poptávku mezi prvními a realizujte tak obchodní příležitosti bez zbytečného zdržení.

Jak jsme na tom s novými zakázkami ve vaší lokalitě?

13.5.2015

Díky poptávajícím uživatelům jsme v Dubnu 2015 schválili poptávky v průměrné hodnotě 87 000 Kč. Skrze detailní nastavení oborů činnosti firem na Poptávej.cz a možnosti nastavení příslušné lokality působení jednotlivých firem a živnostníků, má každý v ČR možnost získávat denně nové obchodní příležitosti a to bez paušálních poplatků. Děkujeme Vám za podporu, kterou nám od počátku našeho působení projevujete a těšíme se na další spolupráce ze světa poptávek.

Pár tipů, na co si dát pozor při výběru firmy

29.4.2015

Poptávkové řízení je pro zákazníky zcela zdarma a nezávazné, čímž velmi snadno zákazník naváže obchodní komunikaci s firmami, které projevily zájem o poptávku. Většina poptávek končí samotnou realizací poptávky a to přináší mnoho rozhodování, která čekají každého poptávajícího, jenž si zadal poptávku. Abychom vám ulehčili výběr správné firmy, pro realizaci vaší poptávky, přinášíme několik tipů, jak vybrat správnou firmu.

Poptávej.cz – unikátní poptávkový systém je tu!

16.3.2015

K dnešnímu dni zahajujeme provoz nového poptávkového systému Poptávej.cz. Přinášíme vám možnost zadat zdarma poptávku a srovnat tak nabídky služeb a zboží skrze celou ČR přímo ve vašem e-mailu. Také firmy se mají na co těšit. Pro firmy a živnostníky ze všech oborů činnosti tu máme zcela jedinečný způsob, jak získat nové obchodní příležitosti bez zbytečných finančních nákladů a především bez paušálních poplatků. Na veškeré naše služby a informace jak získat kontakty na poptávající se podívejte v sekci naše služby.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.