Novinky

Kontakty na poptávající během okamžiku s platebním systémem GoPay

5.10.2015

Chcete si zobrazit kontakt na poptávku mezi prvními? S platební bránou GoPay si můžete dobít kredity ihned a vyhnout se tak časovým prodlevám. Při úhradě služby stačí vybrat online formu úhrady a pak si jen vybrat zda budete platit kartou nebo prostřednictvím internetového bankovnictví. Buďte rychlejší než konkurence a vyzkoušejte platbu online.

Nová spolupráce s projektem Krytiny-Střechy.cz

22.9.2015

Potřebujete si před poptávkou po střešní krytině nebo pokrývačích zjistit jakékoliv odborné informace, rady a tipy nebo si pročíst aktuální témata ze stavebnictví? Přinášíme vám novou spolupráci s projektem Krytiny-Střechy.cz. Projekt se zaměřuje především na informace k realizaci střech a střešních materiálů.

Dárek od MALL.CZ pro naše nové zákazníky

15.9.2015

Právě ve spolupráci se společností MALL.CZ nyní rozdáváme dárky všem našim novým zákazníkům. Každý zákazník, který si dobije 100 nebo 150 kreditů, získá dárkový certifikát v hodnotě 500 Kč do internetové obchodní galerie MALL.CZ. Získejte nové zákazníky pro vaše podnikání a udělejte si radost na MALL.CZ.

Větší komfort ve službách s novým designem

4.9.2015

Po několika měsíčních přípravách vám přinášíme zcela nový design našeho poptávkového systému Poptávej.cz. Přinášíme vám přehlednější uspořádání stránek a celkově větší komfort při užívání našich služeb. Děkujeme vám všem za podporu, a věříme, že se vám nové provedení našich stránek bude líbit.

Vužijte létních měsíců a naplánujte rekonstrukci ještě dnes

22.7.2015

Výhodou poptávkového systému je především možnost získat přehled o nabídkách firem napříč celou Českou republikou a skrze veškeré obory činnosti. Ať již sháníte podlaháře, který se postará o výměnu podlahy ve vašem bytě, nebo chcete své ratolesti před začátkem nového roku dopřát nový dětský pokoj. Právě Poptávej.cz vám umožní během pár minut zdarma a bez závazků srovnat nabídky od různých firem přímo ve vašem e-mailu. Ušetříte tak desítky procent z běžné ceny a navíc si budete moci v klidu, v pohodlí domova srovnat kalkulace hned od několika firem a živnostníků v oboru z vámi zvolené lokality. Ušetřete čas a finance při dalším zdokonalování vašeho domova.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.