Novinky

Užijte si naše stránky skrze jakékoliv zařízení díky modernímu responzivnímu designu

31.5.2016

Vyzkoušejte si možnosti našich webových stránek nově na jakémkoliv zařízení bez omezené funkčnosti a v jakémkoliv rozlišení. Naše webové stránky nyní můžete procházet přes jakékoliv zařízení od stolního počítače přes mobilní telefon, tablet, notebook či netbook a obsah se vždy přizpůsobí vašim potřebám a zařízení, které používáte pravě v daný okamžik. Vyzkoušejte si zadání poptávky zdarma nebo zaregistrujte svou firmu kdykoliv a odkudkoliv s moderním responzivním designem.

Inspirace pro horké letní dny

23.5.2016

Chcete být letos připraveni na vysoké letní teploty a dny plné slunce? Zvažujete kde se schovat a osvěžit při relaxaci na vaší zahrádce? Zkuste zdarma poptat pergolu na míru vašim přáním, nebo si nechte vytvořit nějaké to zahradní jezírko či bazén pro osvěžení v nejteplejších dnech. Inspirujte se na našem facebook profilu a podívejte se na překrásné dřevěné pergoly s nádechem romantiky, obrostlé květinami nebo jezerní království přímo na vaší zahradě. Každý týden vám přinášíme nové inspirace skrze tématické články a fotografie.

Současné trendy při rekonstrukci vašeho bydlení

19.4.2016

Zvažujete rekonstrukci bytu či domu a nejste si jistí jak by mělo vaše hnízdo finálně vypadat? Nechte se inspirovat fotografiemi a články na našem facebook profilu a zadejte si poptávku po rekonstrukci nebo například úpravě interiérů s již jasnější představou.

Slavíme 1. narozeniny

16.3.2016

Dnes je tomu přesně 1 rok, co jsme pro vás spustili projekt Poptávej.cz. Právě díky vám, našim uživatelům, ať již z řad poptávajících či firem, máme možnost projekt dále rozvíjet a postupně rozšiřovat. Po prvním roce běhu Poptávej.cz měsíčně zveřejníme a telefonicky ověříme více než 2 000 poptávek. Za uplynulý rok jsme tak zveřejnili poptávky v celkové hodnotě více než 2,5 mld. Kč. Děkujeme tímto za vaši podporu a těšíme se na další společný rok plný úspěšně realizovaných poptávek.

Každý týden zveřejníme poptávky za 100 mil. Kč

29.2.2016

Děkujeme všem našim poptávajícím zákazníkům za pravidelné využívání Poptávej.cz. Právě díky vaší aktivitě zpřístupníme každý týden poptávky v hodnotě více než 100 milionů Kč. Získejte kontakty na poptávající uživatele a realizujte pravidelně ověřené poptávky z vašeho oboru činnosti. Informace k možnosti získání kreditů na váš účet a mnoho dalších výhod získáte na stránce Ceník.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.