Novinky

Nárůst hodnocení Poptávej.cz

14.1.2019

Vážíme si každého názoru a jsme moc rádi, že získáváme pořád víc hodnocení na webech Firmy.cz a ve vyhledávači Google. Podělte se se světem o zkušenost s naší službou i vy!

PF 2018

21.12.2018

Velice Vám děkujeme za vzájemnou spolupráci a všechny zadané poptávky v uplynulém roce 2018. Přejeme Vám, abyste do nového roku načerpali dostatek síly, která Vám pomůže uskutečnit všechna Vaše přání.

Máme už přes 6 500 vložených uživatelských recenzí

16.11.2018

Hodnocení realizací poptávek se mezi našimi zákazníky těší stále větší oblibě a tento měsíc jsme přesáhli hranici 6 500 vložených originálních recenzí. Všechna hodnocení jsou reálná, ověřená a často i s fotografií. Děkujeme za všechny a spolu s našimi partnery se těšíme na další.

Zveřejňujeme o 20% víc veřejných zakázek než konkurence!

3.10.2018

Naše služba veřejné zakázky je nejefektivnější a nejrozšířenější službou svého druhu v ČR. V září jsme zveřejnili 4 975 veřejných zakázek, zatímco nejbližší konkurence zveřejnila 3 915 zakázek. Je skvělé, že pro naše zákazníky přinášíme o 20 % více veřejných zakázek než konkurence. Děkujeme celému oddělení veřejných zakázek za perfektní práci a všem naším partnerům za důvěru a spolupráci.

Překonali jsme hranici 150 000 zadaných poptávek

14.9.2018

Chlubíme se dalším zajímavým a důležitým milníkem! Překonali jsme hranici 150 000 zadaných poptávek z mnoha různých oborů. Děkujeme všem poptávajícím za důvěru a celému týmu Poptávej.cz za skvěle odvedenou práci při zpracování všech poptávek a těšíme se na další!

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.