Novinky

Nový Iphone 6 za vaše hodnocení

5.9.2017

Ohodnoťte realizaci vaší poptávky a soutěžte o kultovní smartphone. V přehledu svých poptávek vyberte firmu, s kterou jste spolupracovali a přidejte hodnocení realizované zakázky včetně fotek. Tu nejlepší foto referenci odměníme novým iPhonem 6! Těšíme se na vaše fotky!

Jsme hrdi, že máme spokojené zákazníky

31.8.2017

Nedávno naši spolupracovníci vyplňovali anketu ohledně fungování našich služeb. Vyplývá z ní, že 91 % firem je spokojeno se službou Poptávej.cz a službu by doporučilo svým známým. Navíc, 93 % firem, které používají Poptávej.cz, uvedlo, že pravidelně realizuje zakázky. Ankety se zúčastnilo 522 respondentů. Děkujeme našim spolupracovníkům za přízeň a důvěru! Zdroj: Click4Survey

Krásné hodnocení rekonstrukce bytu

26.7.2017

Jsme rádi, že od našich klientů získáváme hodnocení firem, podle kterých si můžete vybírat vlastní dodavatele! Podívejte se na krásné hodnocení rekonstrukce bytu z minulého týdne. Nezapomeňte, že i Vy si můžete jednoduše poptat libovolnou službu a ohodnotit její realizaci!

Nabízíme největší databázi veřejných zakázek na českém trhu!

27.6.2017

Před dvěma měsíci jsme na našem webu spustili službu veřejné zakázky, která přináší denní přehled o aktuálních veřejných zakázkách přímo do e-mailu našich zákazníků. Již minulý týden jsme se mohli pochlubit největším počtem zveřejněných veřejných zakázek na českém trhu! Děkujeme všem zákazníkům a spolupracovníkům, kteří se podílejí na vytváření této největší databáze veřejných zakázek v ČR.

Nové funkce v Partnerském zápisu pro firmy

21.6.2017

Snažíme se poskytovat nejvýkonnější poptávkovou službu na českém trhu, a proto jsme vylepšili službu Partnerský zápis. Chceme propagovat služby spolupracujících a ověřených firem, proto nově při každém zobrazení kontaktu u poptávky, automaticky zasíláme poptávajícímu e-mail s vizitkou firmy. Díky tomu firmy mají jistotu, že se poptávající dozví o jejich zájmu realizovat poptávku i v případě, kdy se zrovna poptávajícímu nemohou dovolat. Jedná se o velmi unikátní a bezkonkurenční výhodu, kterou žádná jiná služba nemůže nabídnout.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.