Novinky

Větší komfort ve službách s novým designem

4.9.2015

Po několika měsíčních přípravách vám přinášíme zcela nový design našeho poptávkového systému Poptávej.cz. Přinášíme vám přehlednější uspořádání stránek a celkově větší komfort při užívání našich služeb. Děkujeme vám všem za podporu, a věříme, že se vám nové provedení našich stránek bude líbit.

Vužijte létních měsíců a naplánujte rekonstrukci ještě dnes

22.7.2015

Výhodou poptávkového systému je především možnost získat přehled o nabídkách firem napříč celou Českou republikou a skrze veškeré obory činnosti. Ať již sháníte podlaháře, který se postará o výměnu podlahy ve vašem bytě, nebo chcete své ratolesti před začátkem nového roku dopřát nový dětský pokoj. Právě Poptávej.cz vám umožní během pár minut zdarma a bez závazků srovnat nabídky od různých firem přímo ve vašem e-mailu. Ušetříte tak desítky procent z běžné ceny a navíc si budete moci v klidu, v pohodlí domova srovnat kalkulace hned od několika firem a živnostníků v oboru z vámi zvolené lokality. Ušetřete čas a finance při dalším zdokonalování vašeho domova.

Nárůst obchodních příležitostí pro vaše podnikání!

10.6.2015

Právě měsíc Květen 2015 přinesl na stránky poptávkového systému Poptávej.cz hned několikanásobný nárůst nových obchodních příležitostí z mnoha oborů činnosti a lokalit. Registrovaným firmám jsme tak měli možnost poskytnout více než dvojnásobnou průměrnou hodnotu poptávek po jejich činnosti, oproti měsíci Dubnu 2015. Díky vyššímu počtu a kvalitě ověřených poptávek a jejich průměrné hodnotě 190 000 Kč, jsme zaznamenali nárůst i mezi registrovanými firmami především ze stavebních oborů, které nám pomáhají uspokojovat a realizovat potřeby našich poptávajících uživatelů.

Jak si zobrazit kontakt na poptávku mezi prvními?

19.5.2015

Přinášíme vám nově ve spolupráci s platebním systémem PayU možnost, jak začít využívat kreditní systém rychle a bezpečně bez časové prodlevy. Jediné co musíte udělat pro rychlé připsání kreditů je vybrat si způsob úhrady objednávky formou online a zvolit si jednu z metod této platby. Ať již zvolíte platbu kartou nebo prostřednictvím vašeho internetového bankovnictví, připíšeme vám vaše kredity na účet obratem. Zobrazte si kontakt na poptávku mezi prvními a realizujte tak obchodní příležitosti bez zbytečného zdržení.

Jak jsme na tom s novými zakázkami ve vaší lokalitě?

13.5.2015

Díky poptávajícím uživatelům jsme v Dubnu 2015 schválili poptávky v průměrné hodnotě 87 000 Kč. Skrze detailní nastavení oborů činnosti firem na Poptávej.cz a možnosti nastavení příslušné lokality působení jednotlivých firem a živnostníků, má každý v ČR možnost získávat denně nové obchodní příležitosti a to bez paušálních poplatků. Děkujeme Vám za podporu, kterou nám od počátku našeho působení projevujete a těšíme se na další spolupráce ze světa poptávek.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.