Novinky

Krásné hodnocení rekonstrukce bytu

26.7.2017

Jsme rádi, že od našich klientů získáváme hodnocení firem, podle kterých si můžete vybírat vlastní dodavatele! Podívejte se na krásné hodnocení rekonstrukce bytu z minulého týdne. Nezapomeňte, že i Vy si můžete jednoduše poptat libovolnou službu a ohodnotit její realizaci!

Nabízíme největší databázi veřejných zakázek na českém trhu!

27.6.2017

Před dvěma měsíci jsme na našem webu spustili službu veřejné zakázky, která přináší denní přehled o aktuálních veřejných zakázkách přímo do e-mailu našich zákazníků. Již minulý týden jsme se mohli pochlubit největším počtem zveřejněných veřejných zakázek na českém trhu! Děkujeme všem zákazníkům a spolupracovníkům, kteří se podílejí na vytváření této největší databáze veřejných zakázek v ČR.

Nové funkce v Partnerském zápisu pro firmy

21.6.2017

Snažíme se poskytovat nejvýkonnější poptávkovou službu na českém trhu, a proto jsme vylepšili službu Partnerský zápis. Chceme propagovat služby spolupracujících a ověřených firem, proto nově při každém zobrazení kontaktu u poptávky, automaticky zasíláme poptávajícímu e-mail s vizitkou firmy. Díky tomu firmy mají jistotu, že se poptávající dozví o jejich zájmu realizovat poptávku i v případě, kdy se zrovna poptávajícímu nemohou dovolat. Jedná se o velmi unikátní a bezkonkurenční výhodu, kterou žádná jiná služba nemůže nabídnout.

Veřejné zakázky jsou tu!

24.4.2017

Spustili jsme pro vás nově sekci veřejné zakázky, kde nyní získáte mnoho nových obchodních příležitostí pro vaše podnikání. Ušetřete čas strávený sledováním úředních desek a získávejte přehled o veřejných zakázkách z vašeho oboru činnosti přímo na váš email. Zakázky zasíláme nejpozději do 24 hodin od zveřejnění zadavatelem. Denně od nás tak nově můžete získávat širokou nabídku aktuálních veřejných zakázek z celé České republiky.

Spustili jsme nový web

28.2.2017

Společnost iFORO Group, jejiž největším projektem je služba Poptávej.cz, právě spustila své nové internetové stránky. Poznejte nás blíž a seznamte se s nabídkou aktuálně volných pracovních pozic pro naše pobočky v Praze a Pardubicích. Těšíme se na nové spolupráce!

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.