Novinky

Hodnocení pokládky krytiny na střechu (fotografie)

19.3.2018

Jsme rádi za všechna důvěryhodná hodnocení, která usnadňují výběr firmy dalším uživatelům a zároveň jsou vynikající motivaci pro každou firmu. Patří k nim mezi jinými skvělé hodnocení položení krytiny na střechu. Vy také si můžete kdykoliv zadat libovolnou poptávku a následně ohodnotit odvedenou práci.

Pomáháme růst více než 130 000 firmám

14.2.2018

Chlubíme se dalším důležitým milníkem! Překonali jsme hranici 130 000 registrovaných firem z mnoha různorodých oborů. Děkujeme celému týmu Poptávej.cz za skvěle odvedenou práci a všem naším partnerům za spolupráci a důvěru.

Sledujte nás na Facebooku a buďte v obraze

18.1.2018

Víte, že Poptávej.cz má svůj fanpage na Facebooku? Najdete na něm inspirativní články a galerie, zajímavá hodnocení a občas také soutěže! Dejte like našemu profilu a nezmeškejte žádnou novinku.

PF 2018

21.12.2017

S přáním příjemného prožití vánočních svátků a mnoha pracovních a osobních úspěchů v novém roce 2018 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a těšíme se na další úspěšnou spolupráci. Tým Poptávej.cz

Skvělé hodnocení broušení parket

27.11.2017

Od spousty našich klientů získáváme důvěryhodné hodnocení konkrétních zakázek, podle kterých si můžete vybírat vlastní dodavatele! Podívejte se na krásné hodnocení broušení parket. Vy také si můžete jednoduše poptat téměř cokoliv a následně ohodnotit realizaci poptávky!

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.