Novinky

Počet poptávek roste i v letním období

17.8.2018

Léto je pro stavaře velmi hektické období a najít vhodnou firmu není vůbec jednoduché. Také proto se pořád víc lidí obrací právě na nás a díky tomu zaznamenáváme výrazný nárůst poptávek. Všem poptávajícím děkujeme moc za důvěru a pokud vy také sháníte firmu nebo řemeslníka, zkuste je poptat na Poptávej.cz.

Rosteme a hledáme posily

10.7.2018

Pronajali jsme nové, větší kanceláře a sháníme parťáky do našeho skvělého týmu. Zaujaly vás naše služby, chcete získat spousty benefitů a motivující ohodnocení? Ozvěte se nám na personalni@poptavej.cz. Více informací hledejte zde.

Jsme jednička v sektoru veřejných zakázek

1.6.2018

Už víc než rok provozujeme službu veřejné zakázky. Každý měsíc jich zaregistrujeme přes 3700 a jsme tak největší poskytovatel monitoringu veřejných zakázek v ČR. Pokud máte zájem o tuto službu, zavolejte na zákaznickou linku 601 601 581, rádi vám všechno objasníme.

Aplikace směrnic GDPR v Poptávej.cz

25.5.2018

Chováme se zodpovědně ke zprávě dat a řídíme se předpisy EU o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR). Děkujeme Vám za důvěru a odkazujeme na pravidla zpracování osobních údajů.

Krásné hodnocení výměny střechy

24.4.2018

Děkujeme za všechna hodnocení, obzvlášť za ty, které obsahují fotky dokumentující práci firem. Další uživatelé můžou si tak důkladněji ověřit konkrétní firmu a a samotná firma získává další motivaci. K takovým recenzím patří mezi jinými skvělé hodnocení opravy střechy. Zadejte si libovolnou poptávku, dokumentujte práce a hodnoťte firmy a řemeslníky, pomůžete tak jiným uživatelům a přispějete k případnému růstu firmy.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.