Novinky

Veřejné zakázky jsou tu!

24.4.2017

Spustili jsme pro vás nově sekci veřejné zakázky, kde nyní získáte mnoho nových obchodních příležitostí pro vaše podnikání. Ušetřete čas strávený sledováním úředních desek a získávejte přehled o veřejných zakázkách z vašeho oboru činnosti přímo na váš email. Zakázky zasíláme nejpozději do 24 hodin od zveřejnění zadavatelem. Denně od nás tak nově můžete získávat širokou nabídku aktuálních veřejných zakázek z celé České republiky.

Spustili jsme nový web

28.2.2017

Společnost iFORO Group, jejiž největším projektem je služba Poptávej.cz, právě spustila své nové internetové stránky. Poznejte nás blíž a seznamte se s nabídkou aktuálně volných pracovních pozic pro naše pobočky v Praze a Pardubicích. Těšíme se na nové spolupráce!

Nová hodnocení jednotlivých firem nově na domovské stránce Poptávej.cz

12.1.2017

Jsme velmi radi, že zákaznická hodnocení firem při realizaci jednotlivých poptávek se těší stále větší popularitě. Denně zveřejňujeme desítky nových hodnocení a proto jsme na naši domovské stránce spustili přehled aktuálních hodnocení a to zcela bez cenzury. Pokud máte zkušenosti s firmou, nebojte se ji udělit hodnocení, pomůžete tak dalším zákazníkům či podpoříte danou firmu. Zašlete nám vaši zkušenost s realizací poptávky na info@poptavej.cz. Nebo si můžete zcela zdarma zadat další poptávku. Předem děkujeme za každé vaše hodnocení!

PF 2017

22.12.2016

Rádi bychom poděkovali všem spolupracujícím firmám a poptávajícím klientům za přízeň i důvěru, které jste nám v uplynulém roce projevili a jichž si velmi vážíme, a těšíme se na spolupráci s Vámi i v roce nadcházejícím. Tak jako dosud budeme přispívat k další prosperitě Vašeho podnikání a poptávajícím zákazníkům pomůžeme najít spolehlivé dodavatele Vámi požadovaných služeb. Přejeme Vám všem veselé a pokojné Vánoce a v novém roce pevné zdraví, štěstí a radost ze života, stejně jako mnoho pracovních úspěchů. Tým Poptávej.cz

Vyhlášení výherce soutěže o poukaz do obchodu s nábytkem

10.12.2016

Všem zúčastněným děkujeme za zaslané fotografie a vážíme si účasti v naší soutěži. Některé z fotografií vynikaly po technické stránce, jiné vyprávěly skvělý příběh. Po dlouhé debatě jsme vybrali vítěze, kterým je pan Lukáš z Jezeřan - Maršovic. Gratulujeme! Podívejte se na vítěznou referenci

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.