Novinky

Vyřešte GDPR s Poptávej.cz

28.3.2018

V květnu 2018 začíná platit předpis EU o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR). Ve spolupráci s naší partnerskou advokátní kanceláří nabízíme Vám efektivní řešení tyto problematiky a perfektní přípravu na toto mezinárodní nařízení.

Hodnocení pokládky krytiny na střechu (fotografie)

19.3.2018

Jsme rádi za všechna důvěryhodná hodnocení, která usnadňují výběr firmy dalším uživatelům a zároveň jsou vynikající motivaci pro každou firmu. Patří k nim mezi jinými skvělé hodnocení položení krytiny na střechu. Vy také si můžete kdykoliv zadat libovolnou poptávku a následně ohodnotit odvedenou práci.

Pomáháme růst více než 130 000 firmám

14.2.2018

Chlubíme se dalším důležitým milníkem! Překonali jsme hranici 130 000 registrovaných firem z mnoha různorodých oborů. Děkujeme celému týmu Poptávej.cz za skvěle odvedenou práci a všem naším partnerům za spolupráci a důvěru.

Sledujte nás na Facebooku a buďte v obraze

18.1.2018

Víte, že Poptávej.cz má svůj fanpage na Facebooku? Najdete na něm inspirativní články a galerie, zajímavá hodnocení a občas také soutěže! Dejte like našemu profilu a nezmeškejte žádnou novinku.

PF 2018

21.12.2017

S přáním příjemného prožití vánočních svátků a mnoha pracovních a osobních úspěchů v novém roce 2018 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a těšíme se na další úspěšnou spolupráci. Tým Poptávej.cz

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.